Išpardavimas! Peržiūrėti prekes
+3706 55 948 40
0
0.00

Jūsų krepšelis tuščias.

Pristatymas/grąžinimas

Mūsų parduotuvėje, Skroblų g. 19,Vilniuje, savo pirkinius galėsite atsiimti nemokamai. Norime Jus informuoti, kad Vilniuje esančioje parduotuvėje, galėsite išsirinkti Jums reikalingas prekes ir gauti konsultaciją dėl siuvinėjimo priedų naudojimų.

Parduotuvės darbo laikas:

I-IV – nuo 8.30 iki 16.30
V - 8.30 iki 16.00
Šeštadieniais ir sekmadieniais – nedirbame. Norėdami atvykti į Mūsų parduotuvę - būtinai reikia suderinti atvykimo laiką.Tel +370 655 94840 Neapmokėtas, internetu padarytas užsakymas, parduotuvėje laikomas 5 d.d.

Prekių pristatymas

Siuvinėjimo dizainai yra atsiunčiami po sėkmingo apmokėjimo per 1-2d.d. pirkėjo nurodytu el. paštu.
Prekės pristatomos po sėkmingo apmokėjimo įskaitymo per 1-3d.d.(jeigu prekė yra sandėlyje), pirkėjo nurodytu adresu DPD kurjeriu. Siuntimo kaina 5Eurai(su PVM)

Prekių grąžinimas

Kokybiškos prekės nėra grąžinamos, tačiau, jeigu pirkėjas gavęs prekę, motyvuotai įrodys, kad prekė neatitinka aprašytos kokybės ar kitų gero naudojimo požymių, pinigiai už prekę bus grąžinami kreipusis registruoti laišku paštu į UAB "Edlonta" ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po užsakymo.

Pirkinių apmokėjimas

Galimi šie mokėjimo būdai:
1. Grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu.
2. Paysera elektroninė bankininkystė.
3. Bankiniu pavedimu į sąskaitą. Tokiu atveju reikėtų pažymėti mokėjimą grynais ir parašyti pastaboje rekvizitus sąskaitos išrašymui.