Išpardavimas! Peržiūrėti prekes
+3706 55 948 40
0
0.00

Jūsų krepšelis tuščias.

Apie Mus

UAB „Edlonta“ jau daug metų sėkmingai dirba klientų aptarnavimo sferoje. Savo novatoriškomis idėjomis spėjome įgyti savo klientų lojalumą, kurie vertina mus už atliktų paslaugų kokybę.Mes siūlome siuvinėjimo paslaugas, bei unikalius suvenyrus, dovanas. Dalį pavyzdžių galite pamatyti www.siunejimoimperija.lt

Mūsų komandą sudaro profesionalūs darbuotojai, turintys patirties inžinerijos ir projektavimo srityse.Siuvinėjimas – tai amžinas mados klyksmas. Jau nuo gilios senovės tokiu būdu buvo puošiami drabužiai. Šiuolaikinės technologijos suteikia mums tikrai plačias galimybes. Naudojant specialią programinę įrangą yra užprogramuojamas norimas paveikslėlis ar raštas ir komanda yra perduodama siuvinėjimo mašinai. Belieka nuspręsti kokios spalvos siūlų Jums reikės ir kiek vienetų gaminsite – tokiu būdu Jus greitai ir pigiai gaunate unikaliai dekoruotą gaminį.

Orientuojamės į individualius užsakymus bei daugiatūkstantinius firmų reklamos poreikius. Galime įgyvendinti kiekvieno individualią svajonę išsiskirti iš minios ir pasiūlyti įmonėms puikius reklaminius suvenyrus. Pas mus galite įsigyti unikaliausios produkcijos su savo įmonės logotipu (marškinėliai, kepuraitės, maišeliai, aksesuarai- viskas, ką tik sugalvosite). Sukurkite naują įmonės darbuotojų įvaizdį papuošdami jų aprangą firminėmis emblemomis. Siuvinėjimo kaina ir terminai yra derinami su kiekvienu klientu atskirai.

Esame oficialūs “Happy Japan” siuvinėjimo mašinų, “Wilcom” programinės įrangos bei Gunold siuvinėjimo aksesuarų atstovai Baltijos šalyse. Galime pasiūlyti pačias geriausias įrangos bei aksesuarų kainas Europoje. Kreipęsi pas mus galite gauti viską ko tik gali prireikti siuvinėjimui, pradedant siūlais ir baigiantis visomis technologijų subtilybėmis.

Pas mus turite galimybę pradėti savo verslą siuvinėjimo srityje. Japoniškos Happy siuvinėjimo mašinos užtikrina puikų kainos ir kokybės santykį, bei puikiai tinka pradedantiesiems ir pažengusiems naudotojams pagal kiekvieno poreikius. Pasiūlyti galime mažių viengalvių mažam verslui, taip ir daugiaugalvių aparatų pramonei. Išmokysime kaip naudotis įranga ir kurti siuvinėjimo dizainus. Mes visada pasiruošę padėti ir patarti esant būtinybei. Atliekame garantinį ir pogarantinį įrangos remontą.